TRANSPORT KRAJOWY

Realizujemy przewozy na terenie całej Polski przy założeniu optymalnych dla klienta kosztów, przez co nasza oferta jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych grup spedytorskich działających na terenie naszego kraju.

 

Spedycja międzynarodowa

Zajmujemy się realizacją transportów na terenie Unii Europejskiej, w szczególności do Włoch, Chorwacji oraz Słowenii. Zatrudnieni przez nas kierowcy cechują się niezwykłą sprawnością w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz biegłością w znajomości obsługiwanych tras.

Flota samochodowa

Oferujemy przewozy naczepami typu firanka standard (wysokość w środku: 2,75 m), Mega (wysokość w środku: 3 m), Coilmulde, Bus express. Zajmujemy się realizacją transportów towarów objętych konwencją ADR, jak również transportem wymagającym zezwolenia na przewóz odpadów na terytorium Polski.

Oferujemy

Transport całopojazdowy lub częściowy

Zestawy składające się z ciągników siodłowych możemy zaopatrzyć w różnego rodzaju naczepy, w zależności od konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta. Posiadamy pojazdy, do których można załadować rzeczy i towary bokiem, tyłem oraz od góry.

Transport drobnicowy

Nasza konkurencyjna oferta zakłada szybką realizację każdego powierzonego zlecenia, która będzie przekładać się na odczuwalne zyski i satysfakcję zleceniodawcy. Podstawową misją działalności Multiglob Polska jest bowiem świadczenie usług przewozowych na najwyższym poziomie przy jednoczesnej minimalizacji kosztów, jakie ponosi klient.

Transport ponadnormatywny

Zdajemy sobie sprawę z tego, że duże, ponadnormatywne ładunki wymagają od przewoźników specjalnego traktowania. Pomagamy w koordynowaniu pozyskania stosownych zezwoleń na przewóz, dobieramy odpowiednie zestawy transportowe, jak również opracowujemy całościowy przebieg transportu. Przewóz ponadnormatywny zakłada bowiem poruszanie się wyłącznie po wyznaczonych do tego celu trasach oraz ze specjalną eskortą wyłącznie w godzinach nocnych.

Ekspresowe dostawy busami

Nasza oferta tego rodzaju transportu jest skierowana do firm, które wytwarzają rzeczy i towary kwalifikujące się do małych, drobnicowych i lekkich grup. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ustalając dokładnie plan przewozu, dopasowując go do konkretnych oczekiwań klienta. Gwarantujemy terminową realizację przewozu i bezpieczne dostarczenie na miejsce powierzonego nam załadunku.

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju formy przewozów

... w tym również na realizację zleceń międzynarodowych, świadczonych na najwyższym poziomie. Naszym wyróżnikiem jest fakt, że nie boimy się wyzwań, w związku z czym oferujemy naszym klientom również usługi z zakresu transportu ponadnormatywnego oraz ADR. Nasi wyspecjalizowani kierowcy cechują się terminowością, dokładnością oraz odpowiedzialnością w wykonywaniu swoich obowiązków.

Dowieziemy towar gdziekolwiek zechcesz
Nasi kierowcy zawsze docierają na czas
Oferujemy transport ponadnormatywny + ADR

Gdzie jeździmy

Realizujemy przewozy krajowe oraz na terenie Unii Europejskiej. Multiglob Polska to gwarancja terminowości i profesjonalizmu przewozu na każdej powierzonej transie. Na naszej mapie możesz znaleźć interesujący Cię kraj przewozu, warunki współpracy, jak również wycenić przewóz.

Aktualności

Nowa strona internetowa!

Witamy na naszej nowej stronie internetowej! Jeśli mają Państwo pytania odnośnie realizowanego przez nas transportu prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 500 450 117 lub drogą mailową: biuro@multiglob.net