Oferujemy

Transport całopojazdowy lub częściowy

Zestawy składające się z ciągników siodłowych możemy zaopatrzyć w różnego rodzaju naczepy, w zależności od konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta. Posiadamy pojazdy, do których można załadować rzeczy i towary bokiem, tyłem oraz od góry.

Transport drobnicowy

Nasza konkurencyjna oferta zakłada szybką realizację każdego powierzonego zlecenia, która będzie przekładać się na odczuwalne zyski i satysfakcję zleceniodawcy. Podstawową misją działalności Multiglob Polska jest bowiem świadczenie usług przewozowych na najwyższym poziomie przy jednoczesnej minimalizacji kosztów, jakie ponosi klient.

Transport ponadnormatywny

Zdajemy sobie sprawę z tego, że duże, ponadnormatywne ładunki wymagają od przewoźników specjalnego traktowania. Pomagamy w koordynowaniu pozyskania stosownych zezwoleń na przewóz, dobieramy odpowiednie zestawy transportowe, jak również opracowujemy całościowy przebieg transportu. Przewóz ponadnormatywny zakłada bowiem poruszanie się wyłącznie po wyznaczonych do tego celu trasach oraz ze specjalną eskortą wyłącznie w godzinach nocnych.

Ekspresowe dostawy busami

Nasza oferta tego rodzaju transportu jest skierowana do firm, które wytwarzają rzeczy i towary kwalifikujące się do małych, drobnicowych i lekkich grup. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ustalając dokładnie plan przewozu, dopasowując go do konkretnych oczekiwań klienta. Gwarantujemy terminową realizację przewozu i bezpieczne dostarczenie na miejsce powierzonego nam załadunku.